Microsoft Windows 10 Pro Key Dijital Lisans


SoftPera olarak sizlere sunduğumuz tüm yazılımlar %100 orijinal lisansa sahiptir ve güncellemeleri almaktadırlar. Sunduğumuz memnuniyet odaklı hizmet ile her zaman yanınızdayız.

•  Çok Hızlı Teslimat

•  Ömür Boyu Lisans

•  Orijinal Ürün

•  7/24 Teknik Destek

•  Güvenli Ödeme

•  Taksit İmkanı

99,00

Windows 10 Pro key kullanarak bugüne kadarki en iyi bilgisayar kullanım deneyimiyle tanışabilirsiniz. Hızlı ve uyumlu arayüzü ile öne çıkan Windows 10 Pro, sunduğu gelişmiş iş ağı ve güvenlik özellikleriyle beklentilerinizi en iyi şekilde karşılar. Windows 10 işletim sisteminde yaptığınız işlemleri daha önce olmadığı kadar konforlu hâle getiren Windows 10 key, kötü amaçlı yazılımlara karşı da koruma sağlar. 

Windows 10 Pro Dijital Lisans Anahtarı Özellikleri

Windows 10 Pro ürün anahtarı seleflerinden çarpıcı özelliklerle ayrılır. İlgili anahtar ile aynı anda birden fazla iş yönetme özelliğine sahipsiniz. Ürün sayesinde dört farklı işi aynı anda yapabilir ve çoklu görevlerde uzmanlaşma ayrıcalığına erişebilirsiniz. Sanal masaüstü yaratabilir ve bu sayede daha fazla alana sahip olabilirsiniz. Windows 10 Pro lisans ile önemli ayarları ve bildirimleri tek ekranda toplayabilirsiniz. Ürünün öne çıkan diğer özellikleri şu şekilde sıralanabilir;

 • Ürün, orijinal Microsoft onaylıdır.
 • Windows 10 Pro 64 Bit / 32 Bit işletim sistemlerinde kullanıma uygundur.
 • Bireysel kullanımlar için tercih edilebilir.
 • Tek bilgisayarda süresiz şekilde kullanabilirsiniz.
 • Dijital lisans anahtarı, en son sürüm olacak şekilde tasarlanmıştır.

Windows 10 Pro lisans anahtarı Continuum özelliğiyle öne çıkar. Bu özellik, etkinliği ve kullanıcının cihazda geçirdiği süreyi daha verimli hâle getirmeye yardımcı olur. Ekran özellikleri ile kolay gezinme sağlayabilir ve uygulamaları küçükten büyüğe sıralanmış şekilde bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra ürün ile Xbox One oyunlarınızı tablet ve dizüstü bilgisayarda oynayabilirsiniz. Oyun DVR özelliği, kullanıcıların favorileri arasındadır. 

Windows 10 Pro Lisans Satın Alma Önerileri ve Farklı İndirilebilir Lisans Seçenekleri

Windows 10 Pro lisans seçenekleri; 64 Pro Bit, Retail Key, Pro OEM Key gibi ürünlerden oluşur. Farklı amaçlara uygun olacak şekilde seçimde bulunabilirsiniz. Windows 10 Pro lisans seçenekleri hakkında daha detaylı bilgi almak için ise aşağıdaki başlıklara göz atabilirsiniz. 

Windows 10 Pro 64 bit

Windows 10 Pro 64 bit seçeneği, gelişmiş bir lisansa sahip olmak isteyenlerin tercihidir. Güncel programların çalışabilmesi noktasında Windows 10 Pro 64 bit lisansının rolü büyüktür. Günümüzde birçok programın 32 bit’te çalışmadığı düşünülürse uzun vadeli ve kesintisiz kullanımlar için 64 bit lisansı ideal bir tercih olabilir. 

Windows 10 Pro Retail Key

Windows 10 Pro key satın al işlemi yaparken Retail key tercih ediyor olabilirsiniz. Bu lisans seçeneği, 25 karakterli bir kod içeren anahtara sahiptir. Bu anahtar sayesinde farklı bilgisayara taşıma avantajı sağlayabilirsiniz. Ancak Windows 10 Pro key, tek bilgisayarda çalışan bir üründür. Başka bir PC üzerinde kullanmak adına mevcut bilgisayardan kaldırmak yanlış olacaktır. Windows 10 Pro Retail Key ile tamamen ücretsiz teknik destek sağlanır. Ortalama 5 defaya varan aktivasyon imkânı ise ilgili lisansın diğer özelliğidir. 

Windows 10 Pro OEM Key

Windows 10 Pro OEM key, yalnızca tek bilgisayarda kullanılan lisanslardan biridir. Genellikle satın alınan bilgisayarlarda kurulu hâlde bulunabilecek OEM lisans, kutusuz bir ürün olarak sunulur. Bu lisans, Windows 10 Pro yükseltme ve değişikliği gibi amaçlar için uygundur. Ancak bu lisans türünde ücretsiz destek söz konusu değildir. Destek için bilgisayar üretici firmasına başvurmak gerekir.

windows 10 pro orijinal lisansı softpera yazılım mağazasında

Windows 10 Pro Key Doğrulama ve Aktivasyon İşlemleri Nasıl Yapılır?

Windows 10 Pro ürün anahtarı satın al işlemi yaptıktan sonra doğrulama ve aktivasyon işlemlerini şu yönergeleri izleyerek yapabilirsiniz;

 • SoftPera üzerinden ödemenizi gerçekleştirdikten sonra e-mail adresinizi kontrol edin. Sistem onayından sonra mail adresine ürün lisansının gelmiş olması gerekir.
 • Bir sorun olduğunu fark ettiyseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 • Ürün mail adresinize ulaştıysa sırasıyla Başlat > Ayarlar > Güncelleştirme ve Güvenlik adımlarını izleyin.
 • Çıkan alana mail adresinizde verilmiş olan “Windows 10 Professional Dijital Lisans anahtarını girin.

İlgili işlemler sonrasında Windows 10 Pro anahtar aktivasyonunun sağlanması gerekir. Aksi bir durum varsa Canlı Sohbet bölümünü kullanabilirsiniz.

Windows 10 Pro Satın Alma Rehberi ve Teslimat Süreci

Windows 10 Pro satın al işlemi yaptıktan sonrasına detaylı şekilde şuradan ulaşabilirsiniz;

 • Windows 10 Pro lisans key ürününü sepete ekledikten sonra “Ödeme Sayfasına Git” butonuna basın.
 • Sepete geçin ve buradan ödeme sayfasına tıklayın.
 • Bilgilerinizi doldurun ve PayTr ödeme sayfası üzerinden güvenle ödemenizi yapın.
 • Ardından onay için mail adresinizi kontrol edin. 
 • Ödeme onaylandıktan maksimum 15 dk sonra lisans bilgileri ilgili mail adresinize iletilir.
 • İlgili postada kurulum talimatı, indirme linki ve ürün anahtarı mevcuttur.

Kurulumda sorun yaşıyorsanız Canlı Destek Hattı’nı ya da diğer iletişim araçlarını kullanabilirsiniz. 

Windows 10 Pro  Hakkında Sık Sorulan Sorular 

Win 10 Pro key dijital lisansı, kullanıcıların sık tercih ettiği bir üründür. Dijital lisans anahtarı ile ilgili en merak edilen konuların başında ise ürünün bireysel kullanımlara uygunluğu gelir. Bireysel kullanımlar için uygun olan ürünün kurumsal amaçlar için Retail olması gerekir. 

Windows 10 Pro Lisans Diğer Windows 10 Sürümlerinden Farkı Nedir?

Windows 10 Pro Key ürününün seleflerinden birçok farkı bulunur. İlgili lisans anahtarı; Business Storage, Private Catalog, Azure AD üyeliği, BitLocker ve EFS gibi özelliklere sahiptir. Ancak aynı özellikler farklı bir sürüm olan Windows 10 Home’da bulunmaz. Aynı şekilde Windows 10 Pro’da olan In-Place Upgrade from Home or Pro to Education özelliği, farklı bir sürüm olan Windows 10 Enterprise’da mevcut değildir. 

Windows 10 Pro Lisans Anahtarı ile Windows 7 veya 8’den Yükseltme Yapılabilir mi?

Windows 10 Pro dijital lisans ile Windows 7 ve 8 sürümlerine yükseltme yapmak mümkündür.

Windows 10 Pro Dijital Lisans Anahtarı Kaç Defa Kullanılır?

Windows 10 Pro key ürünü, süresiz kullanım için geliştirilmiştir. Ancak bunu gerçekleştirmenin şartı, anahtarı tek bilgisayar üzerinde kullanmaktır. Bütçe dostu Windows 10 Pro fiyat bazı sayesinde ürünü kolayca satın alabilir ve bilgisayarda geçirdiğiniz saatlere verim katabilirsiniz.

Kategoriler:

Gereksinimler

İşlemci Uyumlu 64 bit işlemci veya Çip Üzerinde Sistem (SoC) üzerinde 2 ya da daha fazla çekirdekli 1 gigahertz (GHz) veya daha hızlı
RAM 4 gigabayt (GB)
Depolama Alanı 64 GB veya daha büyük depolama cihazı
Grafik Kartı WDDM 2.0 sürücüsüyle DirectX 12 veya üzeri ile uyumlu
Ekran Diyagonal olarak 9 inçten daha büyük olan yüksek çözünürlüklü (720p) ekran, renk kanalı başına 8 bit

0 Yorum

0.0
0
0
0
0
0

"Microsoft Windows 10 Pro Key Dijital Lisans" için yorum yapan ilk kişi siz olun

Henüz yorum yok.