Gösterilen sonuç sayısı: 14

Microsoft Office Lisans Ürünleri Softpera’da

Microsoft Office Lisans ürünleri gerek iş gerek eğitim alanında pek çok yeniliği bir arada sunar. Bilgisayar ortamında hazırlanması gereken her türlü metin, sunum ve veriler, Office programları ile hazırlanabilir. Word, Excel, PowerPoint, Outlook ya da OneNote gibi MS Office programları ile çeşitli dijital veriler saklanabilir, depolanabilir ve değişiklik yapılarak kullanılabilir.

Microsoft Office lisans ürünlerinin sunduğu bu ayrıcalıklı uygulamalar, sadece iş hayatında değil genel olarak evde, okulda ve bunun gibi pek çok alanda kullanılabilir. Bunun için özel olarak tasarlanan kurulumlar da mevcuttur. Örneğin geniş çalışma ağına sahip olan kurumlar için daha profesyonel uygulamalar sunulabilirken, kişisel kullanımlar için minimal uygulamalar sunulur. Siz de Office Lisans ürünleri ile günlük hayatınızı kolaylaştırmak için Softpera aracılığıyla hemen bir lisans anahtarına sahip olabilirsiniz.

Microsoft Office Lisans Nedir?

Office lisans programları, başta Word ve Excel olmak üzere pek çok dijital araç kutusunu bir arada bulunduran bir donanımdır. Office programları, veri toplama, sunum, ya da raporlama gibi pek çok faaliyeti gerçekleştirilebileceği gibi aynı zamanda gündelik hayatta sıkça kullanılan yazılımları içerir. Kişisel, ofis ve ticari amaçlarla da kullanılan bu ürünler, bilgisayar kullanımının yaygınlaştığı ilk yıllardan bu yana önemli bir yere sahiptir.

İhtiyaç alanlarına göre tamamen kullanıcı odaklı olarak hazırlanan bu programlar, gündelik işlere ek olarak pek çok profesyonel işlem de gerçekleştirebilir. Bu kapsamda hazırlanan çeşitli arayüzler, kullanıcıların diledikleri her an ve her yerde office uygulamalarını kullanabilmelerine olanak tanır. Farklı çalışmalara hizmet edebilecek şekilde düzenlenen Office lisans planları, aylık ya da yıllık abonelikler şeklinde sunulur.

Microsoft Office Lisans Anahtarı Nedir?

Office lisans anahtarı, sistemin kullanımına izin veren ve satın alan kullanıcıya özel oluşturulan bir koddur. Bu kod belirli sayılardan oluşur ve uygulamanın aktif hale getirilmesi için yükleme sırasında kullanıcıdan istenir. Office key olarak da ifade edilen geçerli lisans kodunu girmeden yükleme işlemi tamamlanamaz. Kurulumu tamamladıktan sonra hem öğrencilerin hem de çalışanların ortak ihtiyacına hizmet eden Word, PowerPoint ya da Excel gibi uygulamaların yanı sıra diğer uygulamalara göre kullanım oranı daha düşük olan Outlook ya da Access gibi uygulamalara da kolayca ulaşabilirsiniz.

Buna ek olarak, Office 365 ömür boyu lisans almak mümkündür. Genel olarak aylık ya da yıllık abonelikler de kullanılabilir. Bu sayede kullanıcılar, geliştirilen en son özelliklerden yararlanabilirken, aynı zamanda programı birden fazla cihazda aktif hale getirilebilir. Ayrıca mobil uygulamaların sunmuş olduğu güncel özelliklerden faydalanmak ve sınırsız teknik destek almak da orjinal Office ürünleri ile mümkündür.

Microsoft Office Lisans Ürünleri Nelerdir?

Microsoft Office lisans ürünleri Excel, Word, OneDrive, Outlook, OneNote, Microsoft Team, PowerPoint şeklinde sıralanır. Ticari amaçla kullanılan Office programları, genellikle veri akışı, raporlama ya da sunum için tercih edilir. Ayrıca Office Lisans ürünleri ticari yazılım ya da programlar gibi kurumların günlük akışlarını sorunsuz bir şekilde ilerlemesi için oldukça büyük bir öneme sahiptir.

PowerPoint, sağlıklı iş akışının sağlanabileceği Office lisans programlardan biridir. Slayt yapma görevi bulunan bu programda, farklı temaların bulunması, kullanıcıların çeşitlilik açısından daha orijinal içerikler üretmesine de yardımcı olur. Konferans ve sunumların birçoğunda kullanılan bu sunum aracı çeşitli donanımlarla da sunumları zenginleştirme özelliğine de sahiptir. Programın sunduğu hizmet çeşitliliğinin yanı sıra, nasıl kullanıldığı da oldukça önemlidir. Önceden belirlenen bir konsept dahilinde yapılacak olan projeler her zaman daha verimli ve kullanışlı olur.

Microsoft Office lisans ürünleri arasında sıklıkla kullanılan Excel uygulaması da en az PowerPoint kadar aktif kullanılan bir program olma özelliği taşır. Bunun en önemli nedeni ise elektronik tabloların belirli bir düzende oluşturulabilmesidir. Tablolama özelliğinin yanı sıra, raporlama ve hesaplama gibi matematiksel işlemler de kolayca bu araç üzerinden yapılabilir. Excel’de genel itibari ile boş bir sayfa görünümünün dışında, belirli hücre ve sütunlar bulunur. Bu sayede hesaplama işlemleri için farklı farklı uygulamalara gerek kalmadan tek sayfa üzerinden özel excel kodları ile kolayca  işlem yapılabilir.

Microsoft Office Lisans ürünleri kapsamında sunulan özelliklere ömür boyu sahip olmak için SoftPera’da yer alan lisanslı ürünlerden ihtiyaçlarınızı karşılayan ve cihazınız ile uyumlu birini hemen satın alabilirsiniz.

Microsoft Office 2016 Dijital Lisans

Microsoft Office 2016 paketi, genellikle düşük ücretli olması ve donanımı yormayacak şekilde hızlı çalışıyor olması nedeniyle şimdilerde pek çok kullanıcı tarafından tercih edilir. Microsoft Office 2016 Dijital Lisans ürünü ile Word, Excel, Power Point, Outlook ve One Note uygulamalarını cihazınızda orijinal olarak kullanabilirsiniz. Yalnızca Windows işletim sisteminde çalışan bu paket, Windows 7, Windows 8 ve Windows 10 ile sorunsuz bir şekilde çalışır.

32 Bit ve 64 Bit sürümler için uygun olan Microsoft Office 2016 paketi, kurulumunu tamamladığınız cihazda ömür boyu kullanım olanağı sunar. Herhangi bir format atılması durumda yine sahip olduğunuz aynı Microsoft Office lisans key yeniden yükleme yapabilirsiniz.

Office 2016 lisans fiyatı, yeni sürüm Office programlarına göre daha uygun seviyelerdedir. SoftPera aracılığıyla tek seferlik ödeme yaparak ömür boyu kullanım olanağına sahip olabilirsiniz.

Microsoft Office 2019 Ürün Anahtarı

Microsoft Office 2019, Office uygulamasının sık tercih edilen sürümlerinden biridir. Microsoft Office 2019 ürün anahtarı satın alarak Word, Excel, PowerPoint, Access, Outlook ve Publisher uygulamalarına ve çok daha fazlasına orijinal olarak sahip olabilirsiniz.

SoftPera aracılığı ile tek seferlik bir ödeme yaparak süresiz bir şekilde Office 2019 Professional Plus, Microsoft Project Professional 2019 ve Microsoft Visio Professional 2019 ürünlerine sahip olabilirsiniz.

Microsoft Office 2021 Anahtarı

Microsoft Office 2021, Office uygulamasının son sürümlerinden biridir. Microsoft Office 2021 ürün anahtarı satın alarak Word, Excel, PowerPoint, Access, Outlook, Publisher, OneNote ve Skype uygulamalarını orijinal bir şekilde cihazınızda kullanabilirsiniz.

SoftPera aracılığı ile tek seferlik bir ödeme yaparak süresiz bir şekilde Office 2021 Professional Plus ürününe sahip olabilirsiniz. Süresiz lisansınız ile Word, PowerPoint, Excel, Outlook ve OneNote gibi uygulamaları rahatlıkla kullanılabilir, ister eğitim, ister kişisel isterseniz de kurumsal çalışmalarınıza yön verebilirsiniz.

Eğitim ve İş Hayatı İçin Microsoft Office Programları

Office Student  ve Microsoft Office Business paketleri, kullanıcılarına sunduğu dikkat çekici ve kullanışlı araçlar sayesinde, özellikle eğitim ve iş hayatının en çok aranan programlar arasındadır. Sık kullanılan Excel ve Word gibi uygulamalar kullanıcılarının özel ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılar. Örneğin; Word uygulamasının birbirinden farklı özellikleri ile istenilen renklerde ve yazı stillerinde çeşitli belgeler hazırlamak oldukça kolaydır. Ayrıca Word’de sunulan dil desteği kapsamında, hazırlanan metinlerin sorunsuz olması da gelişen Microsoft programlarının hedefleri arasında yerini alır. Yine Excel programının sunduğu sınırsız özellikler listeleme ve hesaplama gereksinimlerini en iyi şekilde karşılar.

İş Hayatında Office Business

İş ortamlarında istenilen başarının kolayca elde edilebilmesine de ek bir katkı sağlayan Microsoft Office Uygulamaları, canlı arayüzü ve belirgin yönlendirmeleri ile yapmak istediğiniz işlemleri kısa süre içerisinde tamamlamanıza yardımcı olur. Office programları, farklı amaçlara hizmet ettiği için kişiden kişiye değişen ve iş tanımına göre farklılık gösterir. Bu nedenle kendi eğitim veya sektörünüzün ihtiyaçlarına göre hazırlanmış programlar edinebilirsiniz. Farklı paketler halinde ihtiyaca yönelik hazırlanan bu paketlere lisans anahtarı alarak ulaşmak mümkündür.

Microsoft Access programı, genellikle iş yerlerinde ve daha çok veri tabanı oluşturmak isteyen kullanıcıların tercihidir. Finansal amaç ve matematiksel hesaplamalar için kullanılan bu programın yanı sıra, verilerin taşınabilmesi için de Outlook oldukça güvenli bir araçtır. İş yerleri dışında, eğitim ve akademik alanlarda da tercih edilen bu iki programı destekleyen OneNote uygulaması, acil durumlarda kolayca not tutmaya yardımcı olurken, kullanışlı arayüzü ile notlarınıza hızlı bir şekilde ulaşmanıza olanak tanır.

İş hayatında, hemen hemen her alanda olduğu gibi Office business lisans uygulamalarına ihtiyaç duyulur. Verilerin tasarlanması, uygulanması, sunumların kolayca yapılması ve depolama gibi işlemlerin sık sık yapıldığı işlerde kullanılan bütün elektronik cihazlara detaylı işlevsellik kazandıran office lisans uygulamaları yaptığınız tüm çalışmalara fark katar. Sadece bilgisayarlarda değil, aynı zamanda telefon ve tablet gibi teknolojik aletler de bu programların kullanımını destekler.

Microsoft Publisher uygulaması karmaşık masaüstü yayımcılık uygulamalarına zaman harcanmaması için tasarlanmış profesyonel görünümlü ve görsel açıdan zengin yayınlar oluşturmanıza yardımcı olacak bir uygulamadır. Microsoft lisans programlarının başka bir bilgi depolama sistemi ise Sharepoint’tir.

Eğitim Hayatında Office Student

Üniversite öğrencilerine ayrıcalıklı bir destek sunan Microsoft, öğrenci mail adresi ile kayıt olan kişilere ücretsiz uygulama desteği sağlar. Bu destekten faydalanmak için öncelikle öğrenci mail adresi ile Microsoft’ta kayıt olmanız ardından Office lisans satın al butonuna basmanız yeterli olacaktır. Aynı zamanda öğrenciler için ücretsiz olan bu uygulamalar kapsamında akademik bütün işlemler kolayca yapılabilir.

Microsoft Office Programları Süre ve Paketleri

Microsoft Office programlarının farklı sektördeki pek çok insana hitap etmesinin en önemli nedeni, kişisel, aile, işletme ve kurumlar için farklı paketler sunuyor olmasıdır. Microsoft ürünleri kapsamında, kullanıcılar kendilerine en uygun olan paketlerin içeriğini inceleyebilir ve bütçesine göre hesaplı paketlere sahip olabilir.

Ev/aile ve kişisel kullanımlarda hem yıllık hem de aylık fiyatlandırmalar yapılır. Kişisel paketlerde, mevcut uygulamalar sadece tek bir kişi için geçerlidir ve en fazla beş cihazda kullanım ile sınırlıdır. Bunun yanı sıra 1 TB depolama hizmeti sunulur. Office lisans aile planında ise en fazla 6 kişi uygulamaları dilediği gibi kullanabilirken 6 TB bulut depolama alanı da kullanıcılara sunulur. Bunun yanı sıra, aynı anda beş cihaz kullanımı da mümkündür.

İş için kullanılan planlar genellikle temel, standart ve ekstra paketler halinde sunulur. Temel paketlerde uygulamaların yalnızca mobil ve web sürümleri kullanılabilir. Buna ek olarak, 300 katılımcıya kadar arama gerçekleştirilebilir.

İş için kullanılan bir diğer plan da standart plandır. Bu plan kapsamında, temelde bulunan özelliklerin yanı sıra, uygulamaların masaüstü sürümleri, raporlama araçları ve katılımcı kayıtlarına da yer verilir. Ayrıca, müşteri randevuları da bu sayede kolayca yönetilebilir. Genel anlamda başta Access ve Publisher olmak üzere, Word, Excel, PowerPoint, Teams, SharePoint gibi uygulamalar ihtiyaca yönelik bir şekilde her an kullanılabilir.

Uygun Fiyatlar İle Microsoft Office Satın Al

Günümüzde hemen hemen her alanda kullanılan Office lisans programları artık birden fazla cihazda kullanıma uygun olacak şekilde tasarlanır. Office fiyat konusu tercih edilen paketlere ve ihtiyaç sıralamasına göre değişir. Kullanıcıların ihtiyaç duyduğu ve ağırlıklı olarak kullandığı belli başlı programlar vardır. Bunlar, ev, iş yeri ve okul için farklı farklı özelliklere sahiptir. Bu özellikler de fiyatın belirlenmesini sağlayan en önemli etkenler arasındadır.

Aktif iş hayatında olan bireyler, genellikle toplu kullanıma dayalı ofis paketlerinden yararlanır. Bu durumda Microsoft Office fiyat aralığının değişmesine neden olur. Mobil cihazlarda ya da kolayca taşınabilen tabletlerde kullanılan programlar, kazandığı yeni güncellemeler ile de farklı fiyat aralıklarında kullanıcılara sunulur. Her gün daha kullanışlı sürümlerle hizmet kalitesini yenileyen Office lisans uygulamalarını almak şimdilerde oldukça kolay! Dilediğiniz her an Softpera güvenliği ile Microsoft Office kurumsal lisans satın alabilirsiniz.

Microsoft Office Lisans Hakkında Sık Sorulan Sorular

Aşağıda, Microsoft Office programları ile ilgili merak edilen bazı sorular ve yanıtları yer almaktadır.

Office ömür boyu lisans nedir?

Office ömür boyu lisans, ürün anahtarı kullanılarak elde edilen süresiz lisanstır. Bu kapsamda ömür boyu alınan lisans, sadece tek bir cihazda kullanılabilir ve aynı zamanda aylık ya da yıllık abonelerin aldığı güncellemelerin tamamı ömür boyu paketi alan kullanıcılara yansımayabilir. Office lisans anahtarı, çevrimiçi olarak e- posta yoluyla da alınabilir.

Ucuz Office Lisans yasal mı?

Office lisans ürünleri kullanım alanlarına göre çevrimiçi ya da fiilen satılabilir. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli şey, satın alınan ürünlerin orijinal olmasıdır. Orijinal olan siteler yasal olarak değerlendirilebilir. Fakat farklı sitelerde yapılan satışlarda, ürün anahtarları orijinal olmayabilir. Bu da uzun vadede aksaklıkların yaşanmasına ve programların düzgün kullanılamamasına neden olur.

Microsoft Office lisans kaç kişi kullanabilir?

Office lisans aile paketiyle abonelik en fazla beş kişiyle daha paylaşılabilir Microsoft 365 bireysel abonelik ise sadece bir kişi tarafından kullanılabilir. Bunun yanı sıra iş için kullanılabilecek pek çok plan da mevcuttur. Bunlar da yine işletmelerin ihtiyaçlarına yönelik düzenlenir.