Hakkımızda

Türkiye’nin Yazılım Tedarikçisi

Softpera.net, yenilikçi ve profesyonel yönetim teknikleriyle hizmet veren bir platformdur. Kalite ve müşteri odaklı çalışma anlayışımızı her aşamada ön planda tutarak 2018 yılından bu yana değer yaratmaktayız. Ankara merkezli olarak faaliyetini sürdüren firmamız hızla artan geniş tedarik ağı ve müşteri sayısı ile bilişim teknolojileri alanında kısa sürede ilgi toplamayı başarmıştır.

Sektördeki tüm gelişmeleri yakından takip ederek tedarikçilerimize ve müşterilerimize zengin içerikler sunmaya özen gösteriyoruz. Softpera.net üzerinden 7/24 Orjinal Lisanslı tüm yazılım ihtiyaçlarınızı  3D Secure ve 256 bit SSL şifreleme teknolojisi ile güvenle karşılayabilirsiniz. Soru, görüş ya da önerileriniz için iletişim bölümündeki bilgilerden bizlere ulaşabilirsiniz.

Vizyonumuz

Günden güne artan pazar payımız ile müşteri memnuniyetini tüm süreçlerde beklentilerin ötesinde karşılayarak sektörün ihtiyaçlarına en iyi ve en hızlı şekilde cevap veren firma olmaktır.

Misyonumuz

Tüm süreçlerde profesyonel yönetim tekniklerini uygulayarak geniş ürün yelpazesine sahip bir alanda müşterilerimizin taleplerini en iyi şekilde karşılamak için çalışmaktayız.

Sizin için ne yapabiliriz?

Teknik Destek Ekibimiz ile 7/24 Herhangi Bir Sorun İçin İletişime Geçebilirsiniz.

Ürünlerimizin Tamamı Orjinaldir ve Microsoft Resmi Sitesinden İndirilip Aktivasyon İşlemini Yapabilirsiniz.

Sipariş verdiğiniz andan itibaren en geç 30 – 60 dakika içerisinde gönderilmektedir.

Teknik Destek Ekibimiz ile 7/24 Herhangi Bir Sorun İçin İletişime Geçebilirsiniz.