Hakkımızda

Türkiye'nin online yazılım mağazası olarak
orijinal lisanslara dijital olarak ulaşmanızı sağlamaktayız.

Türkiye’nin Yazılım Tedarikçisi

Softpera.net, yenilikçi ve profesyonel yönetim teknikleriyle hizmet veren bir platformdur. Kalite ve müşteri odaklı çalışma anlayışımızı her aşamada ön planda tutarak 2018 yılından bu yana değer yaratmaktayız. Faaliyetini tüm hızıyla sürdüren firmamız hızla artan geniş tedarik ağı ve müşteri sayısı ile bilişim teknolojileri alanında kısa sürede ilgi toplamayı başarmıştır.

Sektördeki tüm gelişmeleri yakından takip ederek müşterilerimize zengin içerikler sunmaya özen gösteriyoruz. Softpera.net üzerinden 7/24 Orjinal Lisanslı tüm yazılım ihtiyaçlarınızı 3D Secure ve 256 bit SSL şifreleme teknolojisi ile güvenle karşılayabilirsiniz. Soru, görüş ya da önerileriniz için iletişim bölümündeki bilgilerden bizlere ulaşabilirsiniz.

Vizyonumuz

Günden güne artan pazar payımız ile müşteri memnuniyetini tüm süreçlerde beklentilerin ötesinde karşılayarak sektörün ihtiyaçlarına en iyi ve en hızlı şekilde cevap veren firma olmaktır.

Misyonumuz

Tüm süreçlerde profesyonel yönetim tekniklerini uygulayarak geniş ürün yelpazesine sahip bir alanda müşterilerimizin taleplerini en iyi şekilde karşılamak için çalışmaktayız.

Sizin için ne yapabiliriz?

Teknik destek ekibimiz ile 7/24 herhangi bir sorun için iletişime geçebilirsiniz.

Ürünlerimizin tamamı orijinaldir. Microsoft resmi sitesinden indirip aktivasyon işlemini yapabilirsiniz.

Sipariş verdiğiniz andan itibaren en geç 30 – 60 dakika içerisinde bilgiler gönderilmektedir.

Müşteri hizmetlerine 7/24 ulaşabilir ve güvenilir destek alabilirsiniz.