-80%

Windows 11 Pro Key Dijital Lisans Anahtarı


Microsoft Windows 11 Pro Key

ÖNEMLİ NOT :

 • Satın almadan önce cihazınızın Windows 11 sürümüne uygun olup olmadığını lütfen kontrol ediniz
 • Cihazınızın Windows 11 e uygunluğunu nasıl kontrol edeceğinizi öğrenmek istiyorsanız alt kısımdaki açıklama kısmını okuyabilirsiniz
 • Ödemenizin ardından lisans bilgileriniz sipariş bilgilerinizde yer alan mail adresinize en geç 30 dakika içerisinde gönderilecektir.
 • Tarafınıza iletilecek olan mailde ürün anahtarınız, indirme linki ve kurulum talimatı yer almaktadır.

99,00 499,00

Windows 11 Pro Key ile sınırların ötesinde hareket etmek mümkündür. Hayallerinizin peşinden gitmek ve daha fazlasına hızlıca erişmek için bu lisansı satın alabilirsiniz. Konforlu bir çalışma alanı için tasarlanan ürün, yenilenen tasarımıyla gözleri üzerinde toplar. Birçok uygulama ve özelliğe erişimin hızlı olduğu Win 11 Key içerik üretmek ve aklınızdakileri somutlaştırmak için son derece idealdir. 

Windows 11 Pro Dijital Lisans Anahtarı Özellikleri

Windows 11 Pro ürün anahtarı düzenleme ve çoklu masaüstü gibi birçok özellik ile seleflerinden ayrılır. İlgili key sayesinde basit ve düzenli bir arayüze sahip olabilir ve bu sayede işlemlerinizi kısa sürede zahmetsiz şekilde halledebilirsiniz. Ürünün özellikleri bunlarla sınırlı değildir. Üretkenliğin ve hızın ön planda olduğu Windows 11 Pro Key kendine özgü tasarımları sayesinde içerik üretmek için harcadığınız anları daha verimli kılar. İlgili ürünü öne çıkaran diğer özellikler ise şu şekildedir; 

 • Ürün, tek PC için süresiz olarak sunulur.
 • Anahtar, orijinal Microsoft onaylı lisans özelliği taşır.
 • 32 bit/64 bit Windows 11 Pro işletim sistemlerine sahipseniz ürünü güvenle tercih edebilirsiniz.
 • Dijital anahtar, güncel sürüm Retail Lisans anahtarı olma niteliğine sahiptir.
 • Dijital lisans anahtarını aynı PC üzerinde format sonrası kullanabilirsiniz. Aynı bilgisayar üzerinde güncelleştirmeleri yüklemek de mümkündür. 
 • İlgili ürün, geliştirilmiş grafik özellikleri sayesinde daha gerçekçi oyun oynama deneyimi arayanların favorisidir.

Windows 11 Pro dijital ürün anahtarı ile yeni nesil özellikleri deneyimleme fırsatı bulabilirsiniz. İlgili ürünü edinerek daha konforlu bir çalışma ortamında hızlıca içerik üretebilirsiniz.

Daha fazla windows lisans ürünleri için https://softpera.net/windows-11-lisans/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

windows 11 pro lisans satın al

Windows 11 Pro Key Doğrulama ve Aktivasyon İşlemleri Nasıl Yapılır?

Sepete Windows 11 lisans anahtarı ekledikten sonra doğrulama ve aktivasyon için bazı yollar izlemeniz gerekir. Ürünü cihazda etkinleştirmek için yapmanız gerekenler sırasıyla şu şekilde;

 • Bilgisayarda Ayarlar > Etkinleştirme kısmını bulun.
 • Ardından Windows’u Etkinleştir: “Ürün Anahtarını Değiştir” kısmını seçin.
 • Ürün anahtarınızı girdikten sonra “Etkinleştir” butonunu seçin.

İlgili aşamalardan sonra “Windows Etkinleştirildi” yazısını görmeniz gerekir. Bu, Windows 11 Pro’nun lisanslandığı anlamına gelir. 

Windows 11 Pro Lisans Satın Alma Rehberi ve Teslimat Süreci

Win 11 Pro Key satın aldıktan sonra ürün teslimat aşamasına başlanır. Bu aşamanın ilk adımı sipariş onayıdır. Siparişiniz bize ulaşır ve onaylandıktan sonra hazırlanmaya başlar. Onaylanan sipariş sonrası ürün, tarafımızca özenle hazırlanır ve çeşitli kontrollerden geçirildikten sonra mail ile gönderimi sağlanır. İlgili ürün, bir dijital içeriktir ve onay sonrası mail ile gönderimi mümkündür. Dolayısıyla satın aldığınız ürün anahtarını fiziki bir kargo beklemeden hızlıca teslim alabilirsiniz. Ürün lisansını indirme linkini kullanarak ve yükleme talimatlarını izleyerek aktif hâle getirebilirsiniz. 

Windows 11 Pro Lisans Anahtarı Hakkında Sık Sorulan Sorular 

Windows 11 Key dijital ürün anahtarını satın almaya karar verdiyseniz aklınızı kurcalayan bazı noktalar olabilir. Örneğin ürünün kişisel kullanıma uygun olup olmadığını merak ediyor olabilirsiniz. Tarafımızca faturalı olarak gönderilen ürün, kişisel kullanımlara uygun olacak şekilde tasarlanmıştır. Diğer sorularınız için yazının devamını okuyabilirsiniz. 

Windows 10 Key  Windows 11’de Geçerli mi?

Bazı kullanıcılar, Windows 10 lisans anahtarının Windows 11’de geçerli olup olmadığını sorar. Windows 11’i etkinleştirmek üzere orijinal Windows 10 anahtarına sahip olmanız yeterli olacaktır. Aynı şekilde Windows 11’in farklı sürümlerini kullanıyorsanız da ilgili işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Desteğe ihtiyacınız varsa destek için ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. 

Windows 11 Kaç GB RAM İstiyor?

Windows 11 Pro lisans ürününü satın almak isteyen kullanıcılar, ilgili sürümün kaç GB Ram gerektiğini merak eder. Söz konusu sürüm için 4 GB RAM gerektiğini söylemek mümkündür. İlgili şartların karşılandığını düşünüyorsanız bilgisayarınızı Windows 11 sürümüne yükseltebilir ve ürün anahtarını aktive edebilirsiniz. 

Stok kodu: win-11-pro Kategoriler:

0 Yorum

0.0
0
0
0
0
0

"Windows 11 Pro Key Dijital Lisans Anahtarı" için yorum yapan ilk kişi siz olun

Henüz yorum yok.