Gösterilen sonuç sayısı: 2

Mac için Office Lisans Ürünleri Softpera’da

Mac için Office programları, bilgisayarda direkt yüklü gelmediği için sıklıkla ihtiyaç duyulan programlar arasında yer alır. Office programları; sunduğu özellikler ile kişisel, eğitim ve iş alanlarında çeşitli dosyalar üzerinden ilerleyen kullanıcılar için oldukça işlevseldir. Siz de ihtiyaç duyduğunuz mac için office programlarına Softpera aracılığıyla bir tıkla ulaşabilir, kendinize uygun pakete anında sahip olabilirsiniz.

MAC Office Özellikleri

Mac office programı, MacOs işletim sistemine sahip cihazlarda sorunsuz bir şekilde çalışır. Ürünün diğer işletim sistemlerindeki office programlarından herhangi farkı yoktur. Mac for Office paketi ile ihtiyacınız olan ofis uygulamalarını Apple marka cihazlarınızda sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Lisanslı bir ofis programı satın almanız, güncellemeleri de sorunsuz bir şekilde yüklemenize olanak tanır. Bu sayede programa eklenen tüm yeniliklerden ve yapılan güvenlik güncellemelerinden anında haberdar olup, sorunsuz bir şekilde indirip, cihazınıza yükleyebilirsiniz. Ayrıca Mac için Office programları paketi içerisinden gereksinimlerinizi karşılayan bir ürünü rahatlıkla bulabilirsiniz.

Office 365 Mac Ürünleri

Office 365 Mac kullananlar için diğer işletim sistemlerinde sunduğu tüm ürünleri aynı şekilde sunar. Paket içerisinde Microsoft Word, Excel, Outlok, Powerpoint yer alır. Birbirleriyle entegre olan bu uygulamalara bulut özelliği ile istediğiniz yerden ulaşım sağlayabilir, kendiniz için oluşturduğunuz dosyalara istediğiniz yerde anında erişim sağlayabilirsiniz.

MAC için Office Ev ve İş  2019 Dijital Lisans

Mac için Office kategorisindeki ürünler kullanıcı ihtiyaçlarına sunulur. Ev ve İş paketleri de bu ürünler arasında en çok tercih edilenlerdir.

Mac Office 2019 Dijital Lisans ürününü satın alarak Word, PowerPoint, Excel ve Outlook uygulamalarını bilgisayarınızda orijinal olarak sorunsuz bir şekilde kullanmanıza imkan tanır. Sadece MAC işletim sisteminde çalışan bu ürün, macOS Sierra, macOS High Sierra veya daha yeni bir macOS sürümü yüklü olan bir MAC bilgisayarları gerektirir. 32 Bit ve 64 Bit sürümler için uygun olan Mac Office 2019, yüklediğiniz cihazda ömür boyu kullanım olanağı sunar. Bilgisayarınızı formatlamanız veya işletim sistemini baştan yeniden yüklemeniz durumunda satın aldığınız aynı office lisans bilgileriyle Office programınızı yeniden etkinleştirebilirsiniz.

En Ucuz Office Mac Fiyatları için Softpera

Mac için Office programlarının fiyatları tercih edilen pakete göre değişiklik gösterir. Ayrıca geçmiş yılların lisans ürünleri güncel yıllardaki oranlara kıyasla daha uygun fiyatlıdır. Kullanıcı sayısının daha yüksek olduğu paketlerde ise fiyatta otomatik olarak artış gözlemlenir.

SoftaPera dijital lisans Mac Office paketleri için tek seferlik ücret ödemeniz yeterlidir. Ürünü satın aldıktan sonraki süreçte ve kurulum aşamasında herhangi bir ödeme yapmanıza gerek yoktur. Siz de bütçenize en uygun mac için office programlarına Softpera aracılığıyla hemen ulaşabilirsiniz.

Mac için Office Softpera Aracılığıyla Nasıl Kurulur?

Softpera sitesinde almak istediğiniz paketi seçtikten sonra satın alma sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfa da sizlere paket hakkında bilgiler verilir. Satın alma işleminden sonra mail adresinize onay maili gönderilir. Daha sonra dijital lisans bilgileriniz mail adresiniz aracılığıyla sizlere iletilir. Ürün anahtarı, indirme linki ve nasıl kurulacağına dair bilgilendirme metni de sizlere iletilen mailin içerisinde yer alır. Daha sonra indirme linkinden laptopunuza uygulamayı yükleyebilirsiniz. Yükleme anında veya sonrasında herhangi bir problem yaşarsanız anında Softpera ile iletişime geçebilir, sorunlarınızı hızlı bir şekilde çözebilirsiniz.

Office Mac için Sık Sorulan Sorular

Mac İçin Office Nasıl İndirilir?

Mac için office uygulamalarını satın aldığınız yerin yönlendirme mailiyle veya Microsoft’un ilgili sayfasından indirebilirsiniz.

Macbook’da Office Var Mı?

Macbook bilgisayarlarda Office uygulamaları yüklü değildir. Ancak Apple’ın Office uygulamalarına benzer uygulamaları mevcuttur. Dilerseniz onları kullanabilir veya lisanslı Mac Office programlarından birine sahip olabilirsiniz.