Gösterilen sonuç sayısı: 5

Office 2019 Lisans Ürünleri Softpera’da

Office 2019 lisans ürünlerine ücretsiz bir şekilde ulaşmaya çalıştığınızda verilerinizi tehlikeye atabileceğiniz gibi bilgisayarınızın virüs kapmasına da sebep olabilirsiniz. Lisanslı ürünleri satın alarak hem güvenliğinizi sağlar hem de bilgisayarınızın işlevselliğini kaybetmemiş olursunuz. Microsoft’un Office 2019 lisans programları okul ve iş hayatınızda daha da üretken olmanıza yardımcı olur. Microsoft’un birbirleriyle entegreli çalışan programları sayesinde zaman kaybetmeden sunumlar, Word dosyaları, veri analizleri yaparak işlerinizi daha iyi yönetebilirsiniz. Siz de dijital lisans firması Softpera aracılığıyla uygun fiyat seviyeleri ile Office 2019 ürün anahtarına sahip olabilirsiniz.

Microsoft Office 2019 Özellikleri

Microsoft Office 2019, yeni işlevler, düzenleme araçları, çeviri özelliği, mürekkep araçları, hareket grafikleri ve kolay kullanım özellikleri ile kullanıcılarına çok daha fazlasını sunar. Filtreler uygulanmış Ölçeklenebilir  Vektör Grafikleri (SVG) özelliği ile sunularınıza, çalışma sayfalarınıza ve belgelerinize dikkat çekici bir görsellik ekleyebilirsiniz.

Ömür boyu satın alarak sahip olacağınız Microsoft Office 2019 anahtar ile kuracağınız Microsoft Office programı dil engelini ortadan kaldırmanıza olanak tanır. Programın içerisinde yer alan Microsoft Translator’ı kullanarak metinlerinizi ve sözcüklerinizi başka dillere çevirebilirsiniz. Ayrıca Office 2019’un sunduğu LaTeX denklem desteği ise söz dizimini özelliği sayesinde kolaylıkla matematik denklemleri oluşturmanızı sağlar.

Microsoft Office 2019 PowerPoint’deki yeniliklerden biri olan dönüşüm hareket ekleme özelliği ile slaytlarınızı en iyi nesne hareketleri ve geçişler ile kusursuz animasyonlar oluşturabilirsiniz. Yine yakınlaştırma özelliği ile slaytlar arasına geçiş yapabilir, bir slayttan diğerine istediğiniz sırayla gidebilirsiniz. Bu sırada sununuz kesintiye uğramaz.

Office 2019 lisans anahtarı ile haberleşme konusunda sizlere farklı deneyimler sunan MS Outlook uygulamasıyla giden ve gelen mesajlarınızın kontrolünü daha iyi sağlarsınız. Kullanıcı dostu arayüzü ile dikkatiniz dağılmadan istediğiniz mesajları gönderebilirsiniz.

Mesajlarınızı istediğiniz gibi yönetmenizi sağlayan MS Outlook dışında haberleşme konusunda sizlere büyük kolaylık sağlayacak Skype ile çalışanlarınızı tek tuşla konuşmalara dahil edebilirsiniz. Özellikle evden hizmet veren ekip arkadaşlarınızı bu sayede iş ortamına daha da yakınlaştırırsınız.

Microsoft Office 2019 Lisans Ürünleri

Microsoft Office 2019 Lisanslı ürünleri arasında ev ve iş gereksinimlerini karşılayacak paketler bulunmaktadır. Bu paketler içerisinde küçük, orta, büyük işletmelerin yanı sıra öğrencilerinde en çok yararlandığı Profesyonel Plus ve Project paketleri öne çıkar.

Microsoft Office 2019 Professional Plus Dijital Lisans

Microsoft Office 2019 Key Professional Plus paketi tüm süreçlerinizi tek bir paket içerisinde kontrol edebileceğiniz uygulamaların yer aldığı üründür. Pakette yer alan Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Access, Publisher ve Skype uygulamalarını bilgisayarınızda orijinal olarak kullanabilirsiniz. Yalnızca Windows işletim sisteminde çalışan bu ürünü Windows 10’un tüm sürümlerine yükleyebilirsiniz. Satın alacağınız Microsoft Office 2019 lisans anahtarı ömür boyu kullanım imkanı sunar. Ayrıca cihazınızın formatlanması gerektiğinde aynı lisans key bilgileri ile yeni kurulum yapabilirsiniz.

Microsoft Project Professional 2019 Dijital

Microsoft Project Pro 2019, önceden düzenlediğiniz şablonlar ile yönettiğiniz projenizi en doğru biçimde başlatmanıza yardım eder. Project Pro ile söz konusu proje için harcanan süreyi takip edebilir ve zaman çizelgeleri ile detaylandırabilirsiniz. Ayrıca ürün, proje kapsamındaki görev atamalarını en iyi şekilde yapmanıza olanak tanır.

Microsoft Project Pro 2019 ürünü ile Project uygulamasını bilgisayarınıza orijinal olarak kurabilirsiniz. Yalnızca Windows işletim sisteminin yüklü olduğu cihazlarda çalışan bu paket Windows 10’un tüm sürümleri ile sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.

Tek seferlik ödeyeceğiniz ücret ile satın alacağınız Microsoft Project Pro 2019 key ile 1 cihaza kurulum yapılabilir ve ömür boyu kullanım hakkı elde edebilirsiniz.

İndirimli Office 2019 Fiyatları için Softpera

Office 2019 fiyat noktasında tercih edilen pakete göre değişiklik gösterir. Bu paketler arasında fiyata etki eden en önemli unsur paket içerisinde yer alan ürünlerdir. Örneğin içerisinde Visio Professional yer alan paketler, diğerlerine göre daha pahalıdır. Siz de ihtiyaçlarınıza en çok hitap eden Office 2019 lisans ürünlerine Softpera aracılığıyla hemen ulaşabilirsiniz. Satın alma işleminizi gerçekleştirdikten sonra kaydolduğunuz mail adresinize indirme linki, indirirken uygulamanız gereken bilgiler ve office lisans bilgileriniz gönderilir. Siz de sorunsuz bir şekilde Office 2019 lisans ürünlerini dijital lisans firması Softpera sayesinde hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Microsoft Office 2019 Hakkında Sık Sorulan Sorular

Microsoft Office 2019 ürünleri hakkında sık sorulan soruların cevaplarını sizler için hazırladık.

 Office 365 ile Office 2019 arasındaki farklar nelerdir?

  • Microsoft’un sunduğu iki paket arasında bazı farklar bulunur ve bunların en önemlisi fiyat ve ödeme şeklidir. Office 2019 alırsanız tek fiyat ödersiniz ve ömür boyu kullanım hakkı kazanırsınız fakat 365’de aylık veya yıllık ödeme yapabilirsiniz.
  • Office 2019 lisans ürününü aldıktan sonra sadece güvenlik ile ilgili güncellemeleri alırken 365’de bütün güncellemeler sizlere sunulur.
  • Office 2019 key veya direkt paket alımlarınızı tek cihazda kullanabilirken 365 paketinde 6 cihaza kadar kullanım hakkınız vardır.
  • Microsoft Office 365’de kişi başı 1 TB olmak üzere 6 TB depolama alanınız bulunur.

Microsoft Office 2019 da neler var?

Microsoft 2019 lisanslı paketi alımınızda sizlere Microsoft Teams, PowerPoint, OneNote, Outlook, Onedrive, Excel ve Word programları sunulur.